Переобладнання автотранспорту
Будь-які конструкційні зміни та модифікації транспорту вимагають оцінки профільного спеціаліста та погодження з уповноваженими державними структурами. Пропонуємо за вигідною ціною послуги технічної експертизи після переобладнання транспортних засобів. Ми проведемо всі необхідні випробування та видамо акт, який дозволить оформити вантажний чи легковий автомобіль відповідно до законодавства України. Набуття форми №5 — обов'язкова умова для реєстрації модифікованого транспорту.
Як оформити переобладнання автомобіля
Реєстрація можлива лише після проходження експертної перевірки. Для оформлення акта експертизи щодо відповідності конструкції та експлуатаційного стану переобладнаного транспортного засобу вимогам безпеки дорожнього руху згідно з ПКМУ № 1388 власнику необхідно надати:
- копію паспорта громадянина України та ідентифікаційного коду (для фізичних осіб);
- укомплектований, чистий та заправлений усіма експлуатаційними рідинами легковий, вантажний автомобіль, мототехніку чи причіп
- копію акта техогляду;
- свідоцтво про державну реєстрацію авто;
- документ про погодження переобладнання (видається Центром безпеки дорожнього руху та автоматизованих систем при МВС або державним підприємством «ДержавтотрансНДІпроект»)
Отримати дозвіл на модифікацію ТЗ можна і у регіонального представника уповноважених державних структур. У нас є відповідне обладнання та штат кваліфікованих спеціалістів для проведення експертизи та видачі акту за результатами технічних випробувань переобладнаного транспортного засобу. Ви зможете у найкоротший термін отримати всі необхідні документи для того, щоб оформити авто.
У яких випадках необхідний акт технічної експертизи
Детальна інформація про конструкцію та технічні особливості автомобіля вказана в реєстраційних документах. Будь-які модифікації, які не відображені, вимагають професійної оцінки. Провівши експертизу та випробування переобладнаного ТЗ, спеціаліст визначає, чи не несуть зміни конструкції потенційну загрозу для інших учасників дорожнього руху.
Існує безліч ситуацій, коли водії хочуть модифікувати своє авто, виходячи з їх експлуатаційних чи естетичних міркувань.
Основні види переобладнання, які вимагають проведення технічних випробувань:
- Заміна двигуна
- Установка газобалонної паливної системи (скраплений або стислий газ).
- Заміна кузова на кузов іншого типу або рам зі зміною модифікації чи моделі (категорія М1 та вантажний транспорт).
- Зміни конструкції кермового управління, гальмівної системи та трансмісії, а також заміна мостів.
- Переобладнання вантажних авто категорії N2 та N3 під причепи та напівпричепи (установка тягово-зчіпних та сідельних пристроїв).
- Устаткування непередбачених спальних місць.
- Монтаж кульового тягово-зчіпного пристрою (М1, М1/N1, N1);
- Установка вантажно-розвантажувального та іншого спеціалізованого обладнання на вантажівках.
- Монтаж цистерн різного об'єму та призначення.
- Заміна та модифікація колісної бази вантажних транспортних засобів (зміни конструкції та розмірів рам).
- Встановлює додаткові ємності для палива.
- Переобладнання автомобілів категорій М, N у вантажопасажирський транспорт (N2/M2, N1/M1, N3/M3) та М у вантажний.
- Переробка пасажирський транспорт вантажних авто категорій N1, М2, N1/М1.
- Зміни конструкції рам напівпричепів та причепів, а також встановлення додаткового обладнання на них (нові кузови, поворотні візки та інші нестандартні елементи).
- Модифікація мотоциклів та мототехніки.
Чи варто проводити переобладнання вантажного або легкового автомобіля - питання індивідуальне, що залежить від характеристик конкретної моделі авто та критеріїв безпечної експлуатації. Об'єктивна відповідь може дати лише висновок технічної експертизи.